HR

Wskaźniki KPI efektywności procesów HR

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W HR?

Wskaźniki KPI dla HR prezentują poziom efektywności działań HR. Wszelka analityka i wskaźniki efektywności procesów HR sprowadzają się do sprawdzenia, czy firma rzeczywiście pozyskuje i zatrudnia skutecznych pracowników, a także – czy potrafi uniknąć rotacji i tych pracowników utrzymać.

NASZA OFERTA KPI W HR:

W przypadku wskaźników KPI HR istotne jest ich optymalne dobranie i ułożenie w spójny system wskaźników pokazujących realne wyniki, na podstawie których można stworzyć spójną z celami firmy strategie rozwoju. W KDR nie tylko dostarczamy najwyżej jakości wskaźniki efektywności procesów HR, ale także jesteśmy przygotowani do doradztwa w zakresie ich odpowiedniego wyboru.

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W HR?

Wskaźniki KPI w HR pokazują, na ile efektywnie przebiega proces rekrutacji pracowników i ile kosztuje, ale także ile wynosi realna cena utrzymania produktywności pracownika czy jakie jest zadowolenie kierowników lub menadżerów z pozyskanego rekruta. Wskaźniki KPI zatem mierzą i w przejrzysty sposób wskazują, które elementy do tej pory wychodziły najlepiej – i warto je intensyfikować, a które najgorzej – i należy skupić się na ich poprawie. To właśnie KPI w HR pomogą firmie zmniejszyć ostateczne koszty zarządzania zasobami ludzkimi, a także w bardziej profesjonalny i strategiczny sposób podejść do planowania, wykonywania i sprawdzania realizacji zadań.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

W KDR stawiamy na podmiotowe podejście do klienta, dlatego nie pracujemy hurtowo. Przygotowujemy wskaźniki KPI dla HR i doradzamy w zakresie ich wyboru zawsze w sposób indywidualny. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, która za główny i najważniejszy trzon działalności wybrała właśnie wskaźniki KPI. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w pełni skupieni na dostarczeniu konkretnej usługi i zmotywowani do osiągania najwyższej jakości.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Specjaliści KDR posiadają długoletnie doświadczenie w branży – dlatego najlepiej wiedzą, jakie wskaźniki przydają się w kontekście mierzenia efektywności procesów HR. Nasze doradztwo w zakresie dobierania wskaźników i tworzenie KPI opiera się zatem w całości na znajomości rzeczywistych warunków i możliwości HR.

Coolbrand.pl