Smart Club

Dowiedz się o dodatkowych korzyściach z członkostwa

Zapisz się do klubu i dołącz do grupy nowoczesnych managerów, nie przegap okazji i skorzystaj z atrakcyjnej oferty Smart CLUB.

Oferty specjalne

Uzyskaj dostęp do wyjątkowych ofert dedykowanych jedynie członkom Smart Club. Kupuj wskaźniki przed premierą, otrzymuj zniżki na konsultacje z ekspertami, a przy zakupie tablic KPI bezpłatnie otrzymasz ich wyjątkową personalizację. 

Stały rabat

Zapisz się do klubu, a otrzymasz indywidualny, nielimitowany kod rabatowy na zakup wskaźników z grupy HR oraz raportów z interesujących Cię badań poszczególnych segmentów rynku.

Zapowiedzi nowych wskaźników

Dowiaduj się o wprowadzanych, nowych wskaźnikach do oferty, by być na bieżąco i mierzyć je szybciej niż Twoja konkurencja. 

Pierwszeństwo w badaniach

Jako pierwszy otrzymuj zaproszenia do badań dla Twojego sektora oraz wpłyń na jego finalny wygląd. Wybierz wskaźniki, które chcesz zmierzyć na swoim rynku, w odniesieniu do Twojej konkurencji, a także zasugeruj grupę badawczą. Badanie robimy dla Ciebie!

Lista życzeń od Ciebie i dla Ciebie

Zawsze chętnie wysłuchamy Twoich potrzeb w zakresie nowych KPI – podejmiemy próbę budowy nowego wskaźnika na Twoje indywidualne zamówienie.  

Zapisz się już dziś do SMART CLUB


    • ul. Malczewskiego 109/18
      80-107 Gdańsk
    • +48 661 500 367
    • katarzyna.mieczkowska@kdr-hr.pl