Magazyn

Wskaźniki KPI w zarządzaniu magazynem

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W MAGAZYNIE?

Zarządzanie magazynem jest niezwykle ważnym elementem działalności przedsiębiorstwa, gdyż daje możliwość dostosowywania ilości przechowywanych materiałów do aktualnych potrzeb produkcyjnych, czy sprzedażowych. Istotnie wpływa na elastyczność i możliwości przerobowe produkcji. W erze dostosowywania się do wymogów stawianych przez klientów, magazyn odgrywa istotną rolę. Tym bardziej, by pozostać konkurencyjnym na rynku, ważnym jest sprawowanie bieżącej kontroli nad najważniejszymi wynikami procesów.

NASZA OFERTA KPI W GOSPODARCE MAGAZYNOWEJ:

Sprawdzałeś kiedyś jak produktywnie wykorzystujesz swoje powierzchnie magazynowe? Jakie koszty obecnie generuje, a jakie może wytwarzać po dokonanej optymalizacji? To podstawowe wskaźniki dotyczące sprawnej gospodarki magazynowej, jednak niekoniecznie często używane przez przedsiębiorców. Zapoznaj się z naszą ofertą, dowiedz się jak liczyć i interpretować. To początek pozytywnych zmian w Twojej firmie!

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W MAGAZYNIE?

Magazyn to miejsce przechowywania dóbr, gotowych do przetworzenia lub w postaci wyrobu gotowego, będących podstawowym źródłem zarobków w firmie. Jest to więc proces, który wymaga odpowiedzialnych i przemyślanych decyzji, które można podejmować tylko z pełną wiedzą. Dostarczą je, zaproponowane przez naszych doradców, magazynowe wskaźniki efektywności.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Nasi doradcy przeprowadzą Cię kompleksowo przez cały proces doboru i interpretacji wskaźników w Twojej firmie. Jako jedyni dobierzemy KPI pod specyfikę Twojej działalności, a co więcej, pokażemy Ci jak wizualizować ich wyniki. Tablice są podstawową formą szybkiego sprawdzenia i interpretacji wskaźnika. Wiemy jak je przedstawić, by Twoja kadra szybciej mogła podejmować kluczowe decyzje!

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Jedyni w Polsce świadczymy usługi doradcze w zakresie doboru wskaźników efektywności. Nie tylko powiemy Ci co mierzyć i jak ale także na co zwrócić uwagę by móc doskonalić procesy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowania z ekspertem KDR.

Coolbrand.pl