MAGAZYN - finansowe

KOSZT MAGAZYNU NA 1 M2

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu magazynem

Opis produktu

Wskaźnik służy do oszacowania kosztów utrzymania magazynu w stosunku do jego powierzchni użytkowej. Czy uważasz, że twoje koszty za infrastrukturę magazynową są wysokie? Jaka jest średnia cena za utrzymanie składu zapasów na 1m2 w Twojej lokalizacji? Wskaźnik pozwoli ocenić jakie odchylenie reprezentujesz. Wskaźnik efektywności jakim jest koszt magazynu na 1m2 sprzyja wielu analizom – planowaniu zakupów podczas samej budowy magazynu, czy pełnym wykorzystaniu potencjału składowania zapasów. Pozwala przeliczyć całość ogólnych kosztów, przeznaczonych na danych obszar, na jeden metr kwadratowy.

Wynik pozwala porównać koszty, na podstawie danych historycznych oraz między przedsiębiorstwami posiadającymi podobną powierzchnię magazynową, w różnych lokalizacjach w regionie. Przeliczanie kosztu magazynu na 1m2 pozwoli dokonywać lepszego rozkładu wydatków w przedsiębiorstwie przeznaczanych na magazyn, które ukażą długofalowe rezultaty dotychczas stosowanej polityki finansowej. Natomiast kilka wskaźników finansowych i jakościowych z grupy KPI magazyn pozwoli widzieć miary magazynu w szerszym kontekście.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy