KADRY - operacyjne

KOREKTA BŁĘDÓW LISTY PŁAC

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu kadrami

Opis produktu

W jakim czasie kadrowa koryguje błędy związane z rozliczeniem wynagrodzeń? Rozbudowana organizacja zatrudniająca wielu pracowników może przysparzać kadrowej problemów z bezbłędnym naliczeniem wynagrodzeń, nadgodzin i premii. Kluczowym jest jednak szybkie wykrywanie powstających w dokumentacji nieprawidłowości i sprawna korekta.

Niezdiagnozowane błędy popełnione przez dział kadr na skutek nierzetelnego prowadzenia ksiąg, rozliczeń narażają firmę na straty oraz wadliwie wypłacone wynagrodzenia, ale także na wyliczenie podstawy pod inne świadczenia – ubezpieczenia, chorobowe itd. Sprawdź, ile czasu zajmuje kadrowym dokonanie korekt w wynagrodzeniach. Czy błędy wpływają na terminowość wypłacenia pensji zatrudnionym? Skoreluj ten wskaźnik z resztą KPI jakościowych z grupy KPI kadry oraz dokonaj oceny efektywności i poziomu jakości pracy działu kadr.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy