Zarządzanie projektami

Wskaźniki KPI w zarządzaniu projektami

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI?

Masz pomysł na nowy produkt, proces, zastanawiasz się nad wdrożeniem… Czy wiesz jak rentowny będzie projekt, ile potrzebuje roboczogodzin, czy zbudować harmonogram, czy przeliczyłeś budżet. Czy zawsze korzyści przeważają koszty? Jaki jest czas wdrożenia projektu, a jaki jest średni czas trwania projektu?

NASZA OFERTA KPI W ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI:

Doradzamy wskaźniki typowe dla zarządzania projektami: harmonogramy, budżety, jednak analizujemy z Klientem jego specyfikę, inne przecież będą wskaźniki w projekcie budowy jachtu, a inne w produkcji pompy a jeszcze inne w wprowadzaniu nowych torebek.

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI?

Zawsze słuszne jest analizowanie postępu prac w korelacji do budżetu i zaplanowanego czasu pracy. Ile przeznaczyliśmy roboczogodzin, ile środków finansowych, jakie oddelegowaliśmy zasoby z naszego zespołu? Obserwacja wskaźników w projektach przyniesie nam obraz prac i kosztów, a na końcu policzy zysk na projekt.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Nasza oferta zawiera typowe KPI, ale podajemy je w nietypowy sposób: na kolorowych tablicach, w barwach Waszego logo, z Waszym produktem w tle. Angażujemy Project Managerów, by opowiedzieli o swoich oczekiwaniach w zakresie kluczowych wskaźników efektywności.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Zaproponujemy Państwu tablice adekwatne dla Waszego produktu – sukienki, jachtu czy pompy i skorelujemy z innymi KPI jak absencja, rotacja, bezpieczeństwo pracy. To pozwoli widzieć pełne spektrum projektów i procesów wokół nich.

Coolbrand.pl