KADRY - jakościowe

WADLIWE ROZLICZENIE WYNAGRODZEŃ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu kadrami

Opis produktu

Sprawdzasz ilość oraz powtarzalność popełnionych przez kadrową błędów w rozliczeniach? Jej praca to ciągi cyfr, liczb, czasookresów; ryzyko błędu ludzkiego jest bardzo wysokie. Niezdiagnozowane błędy popełnione przez dział kadr na skutek nierzetelnego prowadzenia ksiąg, rozliczeń narażają firmę na straty oraz wadliwie wypłacone wynagrodzenia, ale także na wyliczenie podstawy pod inne świadczenia – ubezpieczenia, chorobowe itd.

W kontekście oceny efektywności pracy działu kadr możliwym jest posłużenie się wskaźnikiem efektywności wadliwe rozliczenie, dającym podgląd na wydajność i poziom jakości pracy zespołu. Właściwie dobrany komplet wskaźników będzie także podstawą w budowaniu systemu wynagrodzeń opartego o KPI, i ten wskaźnik właśnie powinien być pierwszoplanowy. Skoreluj go z innymi miarami w grupie KPI kadry jak korekta błędów i przeterminowane wynagrodzenia, i miej pogląd na efektywność pracy zespołu.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy