PROJEKTY - operacyjne

HARMONOGRAM PROJEKTU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu projektami

Opis produktu

Harmonogram projektu pozwala nam zarządzać efektywnością projektu, postępem prac, planowaniem zasobów w czasie. Jak często zdarza Ci się przekraczać ostateczny termin? Który etap projektu zazwyczaj rozciąga się w czasie? Nadzorowanie harmonogramu projektu jest adekwatne dla wielu działań w organizacji, różnych projektów – w dziale badawczo – rozwojowym, w produkcji, w BHP, w rekrutacji i innych.

Kontrolowanie przebiegu zaplanowanych zadań w czasie, wraz z rozdysponowaniem zasobów, jest wynikiem dobrze rozplanowanego projektu. Ścisłe śledzenie postępu pracy oraz odnoszenie go do założonych planów pomoże w przyszłości dokonywać coraz to lepszych harmonogramowań i dokonywać optymalizacji kosztów. Przeciągające się terminy zawsze są kosztotwórczym aspektem realizacji projektów. Dlatego warto, na podstawie danych historycznych i przeliczonych wskaźników harmonogramów dokładniej dokonywać planowania zadań. Skorzystaj ze wskaźnika harmonogram projektu z grupy KPI zarządzanie projektami, monitoruj postęp prac i coraz lepiej planuj projekty i zasoby. Skoreluj wskaźnik ze swoim budżetem, rentownością projektu i roboczogodzinami, a uzyskasz pełen obraz opłacalności inwestycji. Z tak przeliczonymi wskaźnikami jesteś o krok bliżej do osiągnięcia pełnego sukcesu!

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy