SPRZEDAŻ - strategiczne

SPRZEDAŻ NA 1 PRACOWNIKA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w sprzedaży i handlu

Opis produktu

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak kształtuje się przychód ze sprzedaży w przeliczeniu na jednego pracownika? Takie obliczenia pokażą Tobie jak efektywnie działa sprzedaż i wskaże ile transakcji przypada na jednego pracownika firmy. Wiedza na temat wyniku sprzedaży na jednego pracownika pozwoli menadżerom ocenić skalę sprzedaży w innym ujęciu, w pojęciu dochodowości jednostkowej, w odniesieniu do kosztów personalnych, handlowych, administracyjnych itd.

Wskaźnik powinien być możliwie wysoki a wszystkie podejmowane działania prowadzić do jego maksymalizacji. Można przedstawić go w ujęciu ogólnym dla firmy, ale liczyć także na poszczególne grupy zawodowe, czy działy – np. produkcyjny czy handlowy. By mieć pełen pogląd na efektywność sprzedaży, warto monitorować wszystkie miary z grupy KPI w sprzedaży.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy