Biznes

Wskaźniki KPI biznesowe

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W BIZNESIE?

Jakikolwiek biznes byśmy prowadzili – czy firmę produkcyjną, handlową, e-commerce, czy usługową – wszędzie potrzebujemy mierzyć zwrot z inwestycji – ROI, ROE, ROS, ROA, czyli także nasze aktywa, sprzedaż czy kapitał własny.

NASZA OFERTA KPI W BIZNESIE:

Oprócz typowych wskaźników w biznesie warto jest zawsze monitorować płynność finansową czy zadłużenie. W połączeniu z rotacją, absencją, wskaźnikami BHP, wydajnością roboczogodzin, kosztami działów, ale także produkcją, magazynem, zakupami – wszystkie ostatecznie poprowadzą do zysku netto i dywidendy.

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W BIZNESIE?

Jaki nasz biznes by nie był – czy sprzedaż sukienek i torebek, czy produkcja turbin, czy logistyka kontraktowa i wiele magazynów, czy sieć gabinetów medycznych, czy leasing aut – wszędzie musimy mieć świadomość rotacji, absencji, kosztów szkoleń, ilości wypadków, cen zakupów surowca, wagi kultury organizacyjnej, potrzeby rozwoju nowych produktów itd. W każdym miejscu można to zobaczyć na liczbach – w cenie, koszcie, czasie, udziale danej miary w innych.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Jesteśmy doradcami w zakresie wskaźników efektywności, podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, angażujemy się w poznanie biznesu Klienta, by dobrze rozumiejąc jego specyfikę dobrać adekwatnie miary KPI. Pragniemy, by nasz Klient dzięki wskaźnikom i tablicom z wizualizacjami wyników mógł optymalizować swoje wybory i by stanowiło one narzędzie prowadzące do sukcesu.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Propozycja KDR KPI SMART jest unikalna – diagnozuje sytuację w poszczególnych działach, zbiera dane, proponuje wskaźniki, konsultuje z managerami poszczególnych działów, układa je na tablicach z logo Waszej firmy.

Coolbrand.pl