E-COMMERCE - finansowe

KOSZT 1000 WYŚWIETLEŃ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ecommerce

Opis produktu

Koszt na tysiąc wyświetleń odnosi się do średniego kosztu tysiąca wyświetleń reklamy lub średniej kwoty, jaką płacisz za każde tysiąc razy, gdy przeglądarki internetowe ładują Twoją reklamę. Chociaż koszt tysiąca wyświetleń nie jest wskaźnikiem, którego optymalizację należy poświęcić dużo wysiłku, stanowi doskonały sygnał do diagnozy kampanii. Nieprawidłowe poziomy wskaźnika mogą ostrzegać o możliwych problemach zarządzaniem marketingiem lub prowadzić do dokładnego zbadania jakości sieci i miejsc docelowych, w których wyświetlają się Twoje reklamy.

Organizacje powinny zwracać uwagę na wynik tego wskaźnika. Warto traktować jego wynik jako kontrolę stanu — nieprawidłowości w koszcie 1000 wyświetleń mogą wskazywać na wiele rzeczy, które mogą skłonić Cię do przeprowadzenia bardziej szczegółowego dochodzenia i zadania kolejnych pytań. Bardzo wysoki koszt 1000 wyświetleń może wskazywać, że kampania kierowana jest zbyt wąsko, a algorytm sieci reklamowej ma problemy ze znalezieniem wystarczającej ilości zasobów reklamowych i odpowiednich aukcji, aby wykorzystać budżet docelowy. Użyj kosztu 1000 wyświetleń jako wskaźnika kontrolnego. Łatwiej operować nim na co dzień. Używany do szybkich okresowych analiz, wspaniale sprawdzi się w postaci wykresów na dashboardach, które możemy dla Ciebie przygotować wraz z innymi miarami z grupy KPI e-commerce.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy