PRODUKCJA - strategiczne

WYDAJNOŚĆ MASZYN – część OEE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w produkcji

Opis produktu

Jaki jest rzeczywisty czas pracy maszyn i urządzeń, które bezpośrednio biorą udział w realizacji wyrobów? Wydajność maszyn jest miarą zdolności maszyn do efektywnej pracy. Jest to podstawowy wskaźnik świadczący nie tylko o zdolności procesu, ale również o konkurencyjności organizacji. By oszacować realny poziom wydajności maszyn należy wziąć pod uwagę wszystkie czynniki zakłócające, skracające bądź przerywające ich pracę.

Ile zmian pracuje przy Twojej linii produkcyjnej? Ile godzin trwa jedna zmiana, a ile czasu aktywnie działają maszyny? Wydajność urządzeń jest częścią bardziej złożonego wskaźnika jakim jest OEE (Overall Equipment Efficiency). Jego wynik jest obrazem jak efektywnie, w jakim procencie wykorzystane są maszyny czy linie produkcyjne. Składają się na to dostępność, efektywność oraz jakość. Wszystkie wskaźniki są dostępne w naszym sklepie. By uzyskać pełen obraz swojego procesu wytwórczego – skoreluj je ze sobą i dowiedz się jaki procent potencjału Twojej organizacji jest niewykorzystany. Dodatkowo, sprawdź pozostałe wskaźniki z grupy KPI produkcja i zaplanuj swoją macierz do analizy.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy