Kadry

Wskaźniki KPI w zarządzaniu kadrami

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W KADRACH?

Wskaźniki KPI kadr są niezwykle użytecznym mechanizmem, który jest przeznaczony do pomiaru wydajności działu kadr. Te kluczowe wskaźniki efektywności są odpowiednie do pomiaru produktywności każdej roli pracy w dziale kadrowym, w tym menedżerów, asystentów i innych specjalistów zaangażowanych w codzienną administrację organizacji.

NASZA OFERTA KPI W ZARZĄDZANIU KADRAMI:

Podstawowym obowiązkiem działu kadr jest prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz rozliczanie ich płac i ubezpieczeń społecznych. Na podstawie tych zadań możliwym jest wyróżnienie już kilku wskaźników efektywności jak: wadliwe rozliczenie wynagrodzeń, przeterminowane wynagrodzenie czy luka kompetencyjna działu kadr. Wiesz jak je obliczyć?

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W KADRACH?

Pomiar kluczowych wskaźników wydajności działu kadrowego jest niezbędnym narzędziem w określaniu zdolności organizacji do funkcjonowania jako spójna jednostka, która konsekwentnie spełnia cele. Pomyślne wdrożenie wskaźników, oparte na ciągłym mierzeniu i śledzeniu kluczowych sukcesów i wyzwań w obszarze wydajności, ma zasadnicze znaczenie dla skutecznego zarządzania i kontrolowania dobrze prosperującej wydajności w całym działaniu.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Jako jedyni w Polsce zaprojektujemy Państwu tablice wskaźnikowe, które bez wątpienia pomogą menadżerom i specjalistom weryfikować poprawność sporządzanych list płac, kontrolować ilość regulowanych wynagrodzeń poza terminami, wadliwe rozliczanie oraz koszt używanego systemu kadrowego. Komfort posiadania tak szerokiego widoku na działalność kadr, wspomoże decyzyjność zarządców organizacji.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Jedyni w Polsce świadczymy usługi doradcze w zakresie doboru wskaźników efektywności. Nie tylko powiemy Ci co mierzyć i jak ale także na co zwrócić uwagę, by móc doskonalić procesy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowania z ekspertem KDR.

Coolbrand.pl