KADRY - operacyjne

NALICZANIE LISTY PŁAC

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu kadrami

Opis produktu

Jaki okres jest potrzebny, by uzyskać pełny i gotowy dokument o liście płac w danym okresie rozliczeniowym? Naliczanie listy płac jest procesem, na który składają się różne czynności wykonywane na przestrzeni danego okresu rozliczeniowego, za który rozliczamy się z pracownikiem. Rozpoczyna się od skompletowania niezbędnej dokumentacji zasilającej listy w informacje będące podstawą rozliczenia.

Ile średnio zajmuje zespołowi z działu kadr skompletowanie dokumentów? Ile trwa proces przygotowujący naliczenie list płac? Czy ma to wpływ na terminowość dokonywania wypłat? Odpowiedź na te pytania znajdziesz korelując wskaźniki operacyjne i jakościowe z grupy KPI kadry. Licz, analizuj i monitoruj – ta droga prowadzi do optymalizacji i poprawy efektywności przekładającej się na funkcjonowanie całej organizacji, a na pewno na porządek i prawidłową motywacje pracowników do pracy.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

 

Do tej grupy polecamy