PRODUKCJA - jakościowe

% WAD NA MILION SZANS

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w produkcji

Opis produktu

Ile sztuk produktów z wadą jest dopuszczalne, według przyjętych przez Ciebie standardów, w trakcie procesu wytwórczego? Czy w ogóle masz zdefiniowane takie normy? Głównie stosowanym elementem oceny produkcji jest wskaźnik wadliwych wyrobów. Prowadzenie działań wykrywających produkty niezgodne z wymaganiami oraz ich dogłębna analiza, pozwoli menadżerom zapobiegać przyczynom powstawania błędów. Statystycznie około 75% wad produktowych wynika z nieprawidłowości w fazie przygotowania produkcji.

Wskaźnik % wad na milion szans powinien być mierzony w każdej organizacji z działem produkcyjnym, by móc sprawnie zarządzać kosztami czy sterować jakością. To niezbędny wynik do prowadzenia działań bieżących, poprawy jakości czy opracowywania taktyki rynkowej. Zacznij kontrolować wyroby wadliwe i doskonal swoje procesy! Poznaj także inne wskaźniki w grupie KPI produkcja i wybierz adekwatnie dla swojej firmy.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy