BHP - operacyjne

STRACONY CZAS Z POWODU WYPADKÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w BHP

Opis produktu

Jaki czas mija od wstrzymania linii produkcyjnej, z powodu wypadku, do ponownego jej uruchomienia? Jak poważne są to wypadki oraz ile czasu zajmuje ich opanowanie w miejscu pracy? Ile z efektywności traci Twój potencjał wytwórczy danego dnia, przez niebezpieczne sytuacje, mające miejsce na terenie firmy? Pewnie nie przeliczasz tego na ilość wykonanych wyrobów, bądź zrealizowanych usług, jednak jest to Twój czas przestoju. By zapobiec wypadkom, a w konsekwencji traceniu czasu pracy, który można by efektywnie wykorzystać, podejmuj szereg działań prewencyjnych.

Analizuj, którzy pracownicy są najbardziej narażeni na niebezpieczne lub szkodliwe czynniki w swoim środowisku pracy i jak poszczególne nieszczęśliwe wypadki wpływają na efektywność Twojej firmy. Zobacz także inne wskaźniki w grupie KPI bhp i dobierz adekwatne dla Twojej firmy. Każdy kolejny wypadek na terenie obiektu przedsiębiorstwa stawia organizację przed trudnościami oraz utratą zaufania interesariuszy. Ważnym jest by unikać, minimalizować sytuacje niebezpieczne, bądź zabezpieczać swoich pracowników przed narażeniem na ich oddziaływanie. Licz i analizuj, miej wszystko pod kontrolą.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy