Social Media

Wskaźniki KPI w social media

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W SOCIAL MEDIA?

Niezależnie od rodzaju działalności jaką prowadzisz w dzisiejszych czasach ważne jest, aby mieć aktywne konta w mediach społecznościowych. To nie tylko pomaga zbudować markę, której zaufali Twoi odbiorcy, ale także pomaga poszerzać ich grono. Kluczowe wskaźniki wydajności w mediach społecznościowych są wskaźnikiem używanym do śledzenia skuteczności kampanii w mediach oraz ich strategii w ogóle. Na podstawie KPI dokonywane są analizy oraz ocena zdolności do przekazywania informacji do potencjalnych klientów za pośrednictwem platform społecznościowych.

NASZA OFERTA KPI W SOCIAL MEDIA:

Kluczowe wskaźniki wydajności w mediach społecznościowych skupiają się na mierzeniu generowanego ruchu w witrynie, zwiększania liczby potencjalnych klientów i rozszerzania poziomu świadomości marki wśród konsumentów. To czynniki wpływające na wynik i sprawiające, że każda kolejna inicjatywa w social mediach jest tego warta.

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W SOCIAL MEDIA?

Jedynym rozsądnym sposobem zapewnienia, że Twoja marka jest na dobrej drodze z mediami społecznościowymi, jest śledzenie właściwych kluczowych wskaźników wydajności używając odpowiednich metryk. Dzięki zrozumieniu tego co będziesz mierzył, w social media, możesz dostosować kampanię do potrzeb klientów i celów biznesowych.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Podchodzimy do sprawy analitycznie, stawiając na pierwszym miejscu obliczenia oraz wizualizację. By poprawnie przejść przez proces doboru odpowiednich wskaźników, jesteśmy zwolennikami konsultacji, ustalenia oczekiwań Klienta, jego dotychczasowych problemów i poznania specyfiki jego branży. Dopiero tak rozbudowana wiedza pozwoli nam na dobranie idealnych metryk. Dodatkowo zaprojektujemy tablice wskaźników, pomagające zapoznawać się z danymi w szybki i czytelny sposób, by jak najprędzej dokonywać optymalizacji prowadzących do pozytywnych zmian w firmie.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Jedyni w Polsce świadczymy tak kompleksową usługę –  badamy sytuację w firmie, dobieramy KPI ze sklepu, układamy je na tablicach, wprowadzamy i angażujemy w temat managerów różnych działów, i wizualizujemy sytuację na tablicach w kolorach firmy.

Coolbrand.pl