SOCIAL MEDIA - finansowe

KOSZT MEDIÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w social media

Opis produktu

Obecnie rynek oferuje setki narzędzi i kanałów, przez które Twoja firma może pozycjonować się w Internecie, reklamować czy sprzedawać. Z ilu korzystasz? Na pewno masz świadomość sumy wydatków na social media ale czy sprawdzasz efektywność poszczególnych kanałów? Łączysz wydatki ze zwrotem? Do zaangażowania się przedsiębiorstw w social media skłoniła przede wszystkim liczba użytkowników popularnych serwisów oraz czas, jaki spędzają oni na przeglądaniu np. Facebooka, Twittera czy Instagrama.

Działania marketingowe w social media to przede wszystkim budowanie świadomości marki i zaufania klientów. Najczęściej aktywność w mediach społecznościowych ma na celu zbudowanie i skupienie wokół danej marki pewnej aktywnej i lojalnej społeczności. Rzadko kiedy służy stricte do sprzedaży. By profile budowały profesjonalny wizerunek marki, niezbędnym jest wyznaczenie osoby doświadczonej i odpowiedzialnej za kreowanie obrazu firmy. Działania te można również zlecać wyspecjalizowanym agencjom, których ceny rozpoczynają się od 1000 zł do… do sumy, którą przeznaczymy w budżecie. Licz zatem koszty social media w korelacji z całą grupą wskaźników w grupie KPI social media. Nieograniczony budżet powinien być jednak kontrolowany, a jego wykorzystanie powinno być odzwierciedlane przez realne korzyści marketingowe. Coraz większa liczba leadów, followersów, sprzedanych produktów… Koreluj te dwie zmienne, by nie przepalać niepotrzebnie budżetu.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy