OBSŁUGA KLIENTA - jakościowe

% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obsłudze klienta

Opis produktu

Jaki procent klientów, mających kontakt z Twoim działem obsługi klienta, jest zadowolonych? Które kryteria procesu powodują, że są klienci są usatysfakcjonowani obsługą i udzielona pomocą? Ważnym jest by dostrzegać, które aspekty kontaktu z klientem są dla niego istotne oraz wystarczająco dobre, by móc nieustannie podnosić ich jakość.

Dział obsługi klienta ma ogromny wpływ na postrzeganie firmy z perspektywy klienta. Ten oddział w organizacji w dużej mierze kształtuje zdanie klienta o przedsiębiorstwie oraz jest ważnym czynnikiem w budowaniu relacji oraz lojalności. Punkty styku organizacji z klientem mają więc duże znaczenie PR-owe.


Dlatego warto w grupie KPI obsługa klienta mierzyć procent klientów zadowolonych z obsługi, by być świadomym jakości swoich usług oraz dbać o dobry wizerunek przedsiębiorstwa na rynku. Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy