PRAWNY - operacyjne

REDAGOWANIE OPINII PRAWNEJ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze prawa

Opis produktu

Ile czasu oczekujesz na realizację zadań przez Twoich prawników? Wsparcie działu prawnego jest konieczne w większości obszarów działalności firmy. Pod jego nadzorem sporządzane są umowy oraz dokumenty, które są niezbędne w codziennej pracy organizacji. Dział prawny odpowiada za sprawdzanie i regulowanie dokumentacji zgodnie  zobowiązującymi przepisami prawa. Akceptacja merytoryczna prawników jest konieczna do zawierania umów z kontrahentami, ustalania regulaminów czy przygotowywania prospektów.

Tak samo jak skuteczność działań ważna jest także ich szybkość. Sprawne zredagowanie opinii prawnej, umowy, sprawdzenie regulaminu np. przetargu może ważyć nad podjęciem poważnych decyzji rozwojowych i biznesowych dla organizacji. Sprawdź za pomocą naszego wskaźnika, jak sprawnie działają outsourcowani prawnicy lub Twój wewnętrzy dział prawny. My możemy za Ciebie zwizualizować dane, by Ty i Twoi menadżerowie sprawnie mogli kontrolować sytuację w organizacji przyspieszając wszystkie, kluczowe procesy decyzyjne. Przekonaj się jak możemy usprawnić Twoją pracę i przestudiuj wszystkie KPI działu prawnego.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy