Logistyka

Wskaźniki KPI w logistyce

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W LOGISTYCE?

Wskaźniki KPI w logistyce pokazują poziom efektywności najważniejszych elementów istotnych dla prawidłowego funkcjonowania procesu zamówień. Używając odpowiednio dobranych do firmy KPI można w przejrzysty sposób przeanalizować, które zaplanowane działania okazują się w praktyce efektywne, a które przynoszą straty.

NASZA OFERTA KPI W LOGISTYCE:

Słowami kluczowymi są w tym przypadku „odpowiednio dobrane do firmy”, ponieważ każde przedsiębiorstwo, w każdej branży znacząco różni się od siebie – nawet w kręgu najbliższej konkurencji. Dlatego jedynie indywidualne podejście do stworzenia systemu wskaźników KPI umożliwi wykonanie przynoszących istotne wnioski analiz, a w konsekwencji – stworzenie spójnej z wybraną przez firmę ścieżką rozwoju, efektywnej strategii. Specjaliści KDR są w pełni przygotowani do profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru wskaźników KPI w logistyce.

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W LOGISTYCE?

Każdy z etapów zamówienia może generować niechciane, dodatkowe koszta – od składowania towaru, poprzez transport, do sposobu, w jaki zarządza się zwrotami. Wskaźniki logistyczne KPI pozwalają dostrzec te koszta, a analiza wskaźników przyczynia się utworzenia skutecznej optymalizacji – likwidując straty, jak i podnosząc zyski.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Korzystając z usług KDR stawiasz na wysoką jakość i doświadczenie w branży. Poszczególne wskaźniki, które tworzymy, umożliwiają wizualny wgląd w realną sytuację obszaru logistyki firmy. Wizualizacja jest szczególnie istotna właśnie w przypadku KPI w logistyce – zerknięcie na wskaźnik daje możliwość w szybki sposób zorientować się w stanie magazynu, możliwościach transportu czy ilości zwrotów.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

W KDR na życzenie klientów przygotowujemy nie tylko pełną wizualizacje całego systemu wskaźników KPI, ale i personalizujemy je pod barwy i logo firmy. Wybierając KDR nie musisz angażować w proces tworzenia wskaźników nikogo więcej – doradzamy, analizujemy, dopasowujemy, tworzymy i personalizujemy. Wszystko w jednym miejscu, przygotowane przez doświadczonych profesjonalistów.

Coolbrand.pl