LOGISTYKA - jakościowe

DOSTAWA NA CZAS

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Czy jesteś w stanie powiedzieć jak Twój zespół logistyków dba o jakość dostaw? Jaki jest średni czas w którym Twoi kierowcy dostarczają zamówiony towar? Kontrolujesz czy Twój dostawca wywiązuje się z terminów? A jak dostarcza konkurencja? W dzisiejszym Świecie czas dostarczenia produktów odgrywa kluczową rolę, a bywa również i warunkiem koniecznym, by towary pozostały zdatne do użytku lub nie zachwiały zachowania ciągłości działania procesów w organizacji. Jest to również czynnik niezwykle ważny w rozbudowanych łańcuchach dostaw.

Przeliczenie wskaźnika efektywności, jakim jest procent dostaw zrealizowanych na czas w grupie KPI logistyka, pozwoli zweryfikować managerowi czy dostawcy wywiązują się z ustanowionych terminów lub czy Twoje procesy logistyczne są tak zoptymalizowane, by dostarczać materiały kontrahentom w umówionym czasie. Terminowość dostaw zamówionych materiałów będą niezwykle ważnym elementem, który bezpośrednio przekłada się na jakość usług i zadowolenie klientów. Niewielkie niedociągnięcia mają przełożenie na zachwianie całego łańcucha dostaw i procesów wytwórczych.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to, z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy