REKRUTACJA - strategiczne

ZAAKCEPTOWANE OFERTY PRACY

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w rekrutacji

Opis produktu

Warto prowadzić ranking czy stopień zaakceptowanych ofert pracy wzrasta, czy maleje z upływem czasu. Czy rozmowy są prowadzone poprawnie? Czy oferowane wynagrodzenie jest konkurencyjne względem rynku i innych firmy? Co wpływa na atrakcyjność oferty pracy? Wskaźnik jest bardzo ważny dla każdego dyrektora personalnego, ale także dla poszczególnych managerów działów, jako częściowy w odniesieniu do wyników rekrutacji w danym dziale – BHP, na produkcji, w magazynie, w dziale e-commerce czy obsłudze klienta.

Wskaźnik zaakceptowane oferty pracy służy do oszacowania jakości tego procesu oraz analizy, co dokładnie determinuje akceptację lub odrzucenie oferty ze strony potencjalnego pracobiorcy. Warto śledzić sytuację na rynku pracy i elastycznie dostosowywać się turbulentnego otoczenia gospodarczo-ekonomicznego. Problemy z brakiem akceptacji oferty mogą leżeć zarówno po stronie decyzyjności menadżerów jak i samej polityki wynagrodzeń – co sprawia, że konkurencyjne firmy chętniej przyciągają pracowników. Przeanalizuj cały komplet wskaźników w niniejszej kategorii KPI rekrutacja.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy