LOGISTYKA - finansowe

KOSZT TRANSPORTU NA 1KM

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w logistyce

Opis produktu

Niezależnie od profilu działalności przedsiębiorstwa, którego jesteś managerem, możliwym jest wyodrębnienie i mierzenie procesów transportu. Chcąc uzyskać pełny pogląd na ponoszone koszty w organizacji niezbędnym jest zdefiniowanie źródeł wydatków oraz dokładne obliczenie ich wysokości. Wskaźnik efektywności koszt transportu na jeden kilometr z grupy KPI logistyka będzie przydatnym, niezależnie czy oferujesz usługi transportowe, czy wykonujesz te działania na użytek własnego interesu.

Dodatkowo jest głównym wskaźnikiem niezbędnym do wyznaczenia stawki za kilometr zlecenia transportowego lub poznania realnych kosztów transportu ładunków. Pomyłka popełniona na etapie jego obliczania może kosztować firmę utratę zlecenia, zarobku lub nawet ponoszenie permanentnych strat. Uniknij tego błędu i sprawdź jak poprawnie go obliczyć kupując wskaźniki w KDR KPI Smart. Obliczenie stawki za kilometr Twojego transportu pozwoli zweryfikować jak dziś kształtuje się Twoja polityka kosztowa i cenowa w tym zakresie. Porównując go do innych przedsiębiorstw oferujących podobny produkt lub usługę możesz zwiększyć swoją marżę!

Do uzyskania pełnego obrazu sytuacji finansowej oraz kontrolowania wydatków polecamy skompletować KPI z grupy finansowej mierzonych w różnych rodzajach procesów i działów przedsiębiorstwa. Posiadamy szeroką gamę wskaźników możliwych do zaprezentowania na tablicach. Zamów je u nas, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy