PRODUKT - strategiczne

OBSZERNOŚĆ ASORTYMENTU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu produktem

Opis produktu

Czy pozostawiasz duży wybór swoim konsumentom w ramach kategorii produktowych? Nowoczesny klient bardzo docenia możliwość dokonania swobodnego wyboru, spośród szerokiej gamy możliwości różnorodnych wariantów. Wydaje się to być niezbędnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej. Niestety, w łatwy sposób jest ten czynnik przekuć w wadę. Dokonywanie wyboru, o którym klient nie ma pojęcia może w nim budzić frustrację i niechęć do finalizacji zakupu. Bez odpowiednio zorganizowanej obsługi klienta stracimy możliwość dokonania sprzedaży.

Oprócz bogatej oferty pod względem kategorii produktowych, warto zadbać też o różnorodność wewnątrz każdego z rodzaju produktu oraz starannie przygotować proces przeprowadzenia klienta przez ścieżkę zakupową, prowadząca do realizacji transakcji. Niezbędnym jest więc korelacja kilku wskaźników efektywności, w doborze których chętnie pomoże nasz ekspert. Określ jak szerokimi kategoriami produktowymi dysponuje Twoje przedsiębiorstwo. Jest to niezwykle proste z użyciem wskaźnika efektywności obszerność asortymentu z grupy KPI produkt.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy