Ochrona środowiska

Wskaźniki KPI w ochronie środowiska

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W TEMACIE OCHRONY ŚRODOWISKA?

Kluczowe wskaźniki efektywności związane z ochroną środowiska to miary ilościowe, liczby, wartościujące starania organizacji w zakresie dbania o środowisko. Temat na tyle istotny społecznie nie powinien być ignorowany przez żadną współczesną firmę. Proponowane przez nas KPI nie wymagają wiele wysiłku w zakresie ich obliczania w przedsiębiorstwie. Wystarczą fakty, informacje i liczby, które Twoja firma już zbiera.

NASZA OFERTA KPI W OBSZARZE OCHRONY ŚRODOWISKA:

Najpopularniejsze wskaźniki dotyczą zużycia energii, kosztów utylizacji oraz wieku floty aut. Istotnym jest ich interpretacja pod kątem emisji gazów cieplarnianych, śledząc wpływ dwutlenku węgla uwalnianych w ramach operacji biznesowych, takich jak produkcja, logistyka lub transport.

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W OBSZARZE OCHRONY ŚRODOWISKA?

Kluczowe wskaźniki wydajności są ważne dla bezpieczeństwa środowiska. Rozwaga w zakresie interpretacji oraz chęci podjęcia starań w zakresie optymalizowania wyników związanych z ochroną przyrody przyniesie korzyść nie tylko ogólnemu dobru, ale także zyska w oczach lokalnej społeczności i podniesie wagę społecznej odpowiedzialności Twojego biznesu. To czy zdecydujesz się je mierzyć, zależy od poziomu świadomości ekologicznej organizacji, metod zbierania danych, ich zrozumienia oraz podejścia w zakresie poprawy tych wskaźników w okresie czasu.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Zajmujemy się podawaniem prostych rozwiązań w zakresie dokonywania optymalizacji Twoich procesów. Tylko poprawna interpretacja wyników proponowanych wskaźników efektywności stanie się początkiem pozytywnych zmian w Twojej firmie. Doradcy KDR zasugerują najprostsze metody wyciągania wniosków z uzyskanych wyników, a także zaprezentują je na personalizowanych tablicach. To najlepszy sposób na szybką analizę i dokonywanie rozważnych decyzji.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Nasza oferta jest kompleksowa – badanie sytuacji w firmie, dobór KPI ze sklepu, ułożenie ich na tablicach, wprowadzenie i zaangażowanie w temat  managerów różnych działów, i wizualizacja sytuacji na tablicach w kolorach firmy.

Coolbrand.pl