ŚRODOWISKO - finansowe

KOSZT DOZORCY

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ochronie środowiska

Opis produktu

Prawidłowo funkcjonujący system ochrony majątku firmy ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa organizacji, jej działania na rynku i transparentności poczynań. Działania ochrony przedsiębiorstwa można prowadzić na dwóch płaszczyznach – fizycznej i intelektualnej. Firma, jej znak i cechy charakterystyczne pozwalają na jednoznaczną identyfikacje oraz odróżnienie jej od innych podmiotów gospodarczych. Podobnie duże znaczenie ma ochrona majątku przedsiębiorstwa.

Oprócz wypełnienia oczywistego obowiązku ubezpieczenia, niezbędnym jest także podjęcie współpracy z agencją ochrony, która bezpośrednio, całodobowo zadba o bezpieczeństwo obiektu. Jak wyceniasz swoje bezpieczeństwo? Wartym jest podjęcie takiej inwestycji, gdyż Twój park techniczny, biurowce, maszyny, sprzęt IT tworzą nierozłączną całość i spójność funkcjonowania organizacji. Mierz koszty, porównuj, kontroluj i bądź najlepszym menadżerem. Zajrzyj do część KPI ochrona środowiska ale do pozostałych grup wskaźników i wybierz potrzebne Twojej firmie.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy