FINANSE - finansowe

PRZYCHÓD NA 1 PRACOWNIKA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w finansach

Opis produktu

Przychód przedsiębiorstwa przeliczany na jednego pracownika jest kluczowym wskaźnikiem monitoringu efektywności. Jest pochodną wielu innych wskaźników i procesów zarządzania zakupami, logistyką, magazynem, efektywnością rekrutacji, ale też sprzedażą.

Analiza uzyskanego przychodu przedsiębiorstwa jest ściśle powiązana z efektywnością pracy, sprzedaży, produkcji, logistyki i stanowi uzupełnienie informacji o sprawności działania organizacji. Podczas doboru informacji do analizy wskaźników w przeliczających wyniki na jednego pracownika należy pamiętać by do liczby zatrudnionych włączyć wszystkich zatrudnionych na wszystkich umowach i przeliczyć wszystkie etaty. Interpretując wskaźnik przychód na jednego pracownika z grupy KPI finanse można się odnieść do efektywności działań pracowników. Świadczyć on może o jakości kwalifikacji znajdujących się w zasobach organizacji.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy