ŚRODOWISKO - jakościowe

JAKOŚĆ POWIETRZA W BUDYNKU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ochronie środowiska

Opis produktu

Dbasz o jakość pracy swoich pracowników? W ramach dbałości o bezpieczeństwo i higienę pracy wymieniasz filtry i serwisujesz klimatyzację? W obiektach przemysłowych i biurowych szczególnie ważne jest zadbanie o dobrą, wysoką jakość powietrza. W tych budynkach i halach najczęściej przebywają pracownicy i w znacznym stopniu wpływa to na ich stan zdrowia. Powietrze w miejscu pracy może być zanieczyszczone nawet do 100 razy bardziej niż na zewnątrz, ze względu na procesy produkcyjne, przetwarzanie i magazynowanie towarów, co generuje szkodliwe pyły. Może to narażać Twój personel na większe ryzyko zdrowotne.

Zapobiegaj wysokim stężeniom zanieczyszczeń w powietrzu odpowiednio dbając o systemy oczyszczania oraz wentylacji. Monitoruj poziom jakości powietrza w obiektach i koreluj ze wskaźnikami efektywności procesu oraz pozostałych w grupie KPI ochrona środowiska. Sprawdź jak realnie przekładają się Twoje wysiłki i inwestycje na wzrost przychodów. Podpowiemy Ci jak to zrobić.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy