E-COMMERCE - strategiczne

KONWERSJA DZIĘKI MAILINGOWI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ecommerce

Opis produktu

Współczynnik konwersji to odsetek konsumentów, którzy podejmują działanie, którego oczekujesz. Może to być dowolne działanie przybliżające odwiedzającego do końca lejka sprzedażowego, kończącego się transakcją. Rodzaj dokonanej konwersji zależy od źródła, z którego przybył na stronę internetową użytkownik. Jeśli prowadzisz  kampanie e-mail marketingu, możesz mierzyć sukces kampanii, śledząc liczbę użytkowników, którzy trafiają do Twojej witryny za pośrednictwem Twoich wiadomości.

Programy do zarządzania marketingiem e-mailowym dostarczają wielu informacji o tym, co dzieje się z każdym z Twoich e-maili: współczynnik dostarczania, współczynnik otwarć, kliknięcia linków, łączna liczba kliknięć, unikalne kliknięcia… Ile z konwersji dokonanych na Twojej witrynie pochodzi z marketingu e-mailowego? Jak bardzo angażujące treści kierujesz do swoich subskrybentów?

Istnieje kilka technik, by poprawić współczynnik konwersji z wiadomości e-mail, są to między innymi testy A/B oraz rozwiązania automatyzujące proces e-mailingowy. Śledź wszystkie działania podejmowanych przez użytkowników oraz je wartościuj, by odpowiednio dostosowywać taktyki witryny, marketingu i sprzedaży w celu poprawy rentowności. Zobacz cały komplet wskaźników w grupie KPI e-commerce, i wybierz adekwatne dla siebie.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy