Prawny

Wskaźniki KPI w obszarze prawa

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W DZIALE PRAWNYM?

W dzisiejszym świecie biznesu, gdzie analityka odgrywa tak kluczową rolę w zarządzaniu wydajnością i strategicznej dystrybucji zasobów, nie chodzi o “czy” kluczowe wskaźniki wydajności powinny być ustanowione, ale “kiedy”, “co”, “jak” i “dlaczego”. Działy prawne opracowały więc narzędzia, które mierzą wartość świadczonych przez nie usług prawnych.

NASZA OFERTA KPI W OBSZARZE PRAWA:

Dział prawny jest reprezentantem organizacji w obszarze zapisów umów, regulacji i spraw sądowniczych. Dedykowane wskaźniki efektywności sprawdzą skuteczność podejmowanych przez prawników działań oraz ich efektywność. Przelicz wartość swoich pozwów, czas z jakim Twoi prawnicy wydają Tobie opinię prawną, ile wypłaciłeś roszczeń w danym okresie czy jakie koszty ponosisz na utrzymanie całego działu. Może optymalnym będzie outsourcowanie tej funkcji?

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W DZIALE PRAWNYM?

Wdrożenie kluczowych wskaźników efektywności w dziale prawnym może pokazać wartości, zmienić zachowanie, zidentyfikować potrzeby i śledzić trendy, które mogą mieć pozytywny, długoterminowy wpływ na skuteczność działu prawnego. Niezależnie od celów działu, wskaźniki wydajności mogą być potężnym narzędziem oraz służyć jako katalizator zmian. Kierownictwo działu może wykorzystać szereg kluczowych wskaźników do pomiaru skuteczności działania, a także uzyskać dane porównawcze jakości usług prawnych i śledzenia sukcesu inicjatyw strategicznych.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Klientom oferujemy nie tylko dostosowanie wskaźników pod charakter ich branż, jednak również wspieramy w ułożeniu całego systemu wskaźników KPI i personalizujemy tablice na życzenie.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

W naszej pracy często napotykaliśmy firmy, które poruszały aspekt wskaźników KPI jako dodatek swojej głównej działalności. W związku z tym – nie było czasu na indywidualne podejście ani miejsca na wyspecjalizowanych profesjonalistów. W KDR KPI SMART jest inaczej – wskaźniki KPI obecnie są naszą kluczową działalnością, na której skupiamy nasze główne siły. Co za tym idzie, jesteśmy w pełni gotowi do specjalistycznego doradztwa i tworzenia produktów najwyższej jakości.

Coolbrand.pl