IT - jakościowe

ANTYWIRUSY

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

Aktualne programy antywirusowe stały się podstawą do zapewnienia bezpieczeństwa komputera i wszystkich urządzeń mobilnych. Wszystkie informacje przechowywane na komputerach są istotne, jednak w firmie utrata danych, ich uszkodzenie czy wirus może oznaczać niezwykle poważne konsekwencje. Dokonując wyboru przy zakupie rozwiązania do firmy, trzeba rozważyć jak najwięcej możliwości cyberataku, a także kanałów, którymi może dojść do przejęcia kontroli nad systemem i wrażliwymi danymi. Na szali stoi istnienie przedsiębiorstwa na rynku.

Dbasz o bezpieczeństwo urządzeń używanych w Twoim przedsiębiorstwie? Jak chronisz swoje bazy danych? Czy na pewno wszystkie komputery posiadają systemy z aktualnym antywirusem? Przelicz stan urządzeń z aktualnym oprogramowaniem antywirusowym i sprawdź czy zrobiłeś wszystko, by uchronić swoje przedsiębiorstwo przed cyberatakami.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy