R&D - operacyjne

ILOŚĆ BLACK BELT W ORGANIZACJI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze badań i rozwoju

Opis produktu

Ilu inżynierów w Twojej kadrze posiada certyfikację Six Sigma na poziomie czarnego pasa? Jakie korzyści Ci przynoszą? Zaplanowałeś zastępstwa dla nich? Dbasz o to, by nie odeszli? Ekspert Six Sigma posiada certyfikację Black Belt. Jest strategicznym liderem biznesu w przedsiębiorstwie, gdyż posiada wszelkie kompetencji i umiejętności wykorzystywania narzędzi, metod zarządzania i kierowania zespołem.

Wdrożenie systemu zarządzania Six Sigma wymaga posiadania w kadrze pracowniczej osób posiadających zielony i czarny pas, by mogły pilnować stosowna metody i sprawnie wprowadzać zmiany w organizacji. Ilu Twoich inżynierów posiada certyfikacje? Co zamierzasz zrobić by zatrzymać ich w organizacji? Planujesz rozwój inżynierów z niższym poziomem pasa? Poznaj ilość black belt w organizacji. W perspektywie wdrażania czy posiadania Six Sigma stanowią oni kluczowy element zarządzania. Dobierz pozostałe miary z kategorii KPI R&D i optymalizuj wyniki.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy