PRAWNY - finansowe

WYPŁACONE ROSZCZENIA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze prawa

Opis produktu

Jakie wartości roszczeń wypłacasz? Jakiej wysokości wydatków zaoszczędziłeś dzięki pracy Twoich prawników? Posiadając historię wszystkich pozwów i roszczeń, jakie przewinęły się w Twojej firmie, jesteś w stanie określić czy jakiś charakter spraw jest powtarzalny? Uczysz się na błędach? Wyciągasz z nich wnioski?

By ocenić skuteczność i efektywność działań Twojego zespołu prawników, oceń w skali kilkuletniej działalności wartość wypłaconych roszczeń. Dokonaj ich kategoryzacji i uzyskaj obraz spraw, które są dla organizacji najtrudniejsze, które się powtarzają i mają największy wpływ na wynik finansowy. Niejeden zarząd na pewno wolałby uniknąć wypłaty roszczeń – wolałby zaoszczędzić na sporze, wypłacie oraz na sracie wizerunkowej. Zatem Ty i Twoi menadżerowie powinni dokonać wszelkich optymalizacji, by unikać sporów, a roszczenia minimalizować, jeśli nie uda się ich zaniechać. Zobacz także inne KPI w dziale prawnym, i dobierz adekwatnie dla siebie.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy