MASZYNY - finansowe

KOSZT NAPRAW MASZYN

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w utrzymaniu ruchu

Opis produktu

Który zmechanizowany element procesu wytwórczego jest najbardziej awaryjny? Ile tracisz poprzez przestoje spowodowane awarią maszyn? Dzięki rzetelnym danym historycznym dotyczącym awaryjności urządzeń możliwym jest dokonanie ich kategoryzacji oraz przeprowadzenia analizy najbardziej zawodzących elementów, a co za tym idzie całej listy kosztów napraw i serwisów.

Może uzyskane wyniki będą podstawą do przeorganizowania procesu, eliminując urządzenia powodujące straty w produkcji lub zmianą dostawny komponentów? Uzyskaj odpowiedzi na te pytania, stań się świadomym menadżerem i przelicz koszty napraw maszyn w swoim przedsiębiorstwie. Zamów wskaźnik koszty napraw z grupy KPI utrzymanie ruchu i pozwól nam zaprojektować dla Ciebie Tablice, byś mógł szybciej analizować swoje wyniki.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy