KSIĘGOWE - operacyjne

AKTYWA DŁUGOTERMINOWE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w księgowości

Opis produktu

Aktywa długoterminowe są składową inwestycji, które organizacja posiada w celu osiągnięcia korzyści ekonomicznych, wynikające z przyrostu wartości w formie odsetek lub innych pożytków. Jaką wartością i rodzajem długoterminowych aktywów finansowych dysponujesz? Tego typu aktywa mogą mieć dwa rodzaje – udziałowy lub wierzycielski. Niemożliwym jest osądzenie o korzystniejszym charakterze aktywów, gdyż zależą one w dużej mierze od specyfiki biznesu.

Przydatnym w zarządzaniu aktywami mogą być normy PN – ISO 55000, których podstawą jest bieżąca kontrola poziomu aktywów. W tym celu zalecane jest przeliczanie dedykowanych wskaźników efektywności. Dobierzemy je dla Twojej organizacji, zwizualizujemy na wykresach byś sprawniej mógł podejmować najważniejsze decyzje. Zajrzyj do grupy KPI księgowość i dopasuj różne wskaźniki z grupy.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy