R&D - finansowe

KOSZT WDROŻEŃ SIX SIGMA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze badań i rozwoju

Opis produktu

Jak wielką podjąłeś inwestycję w doskonalenie przedsiębiorstwa? System zarządzania Six Sigma zyskuje na popularności w największych organizacjach na Świecie. Zainteresowanie tym podejściem rośnie poprzez realne korzyści osiągane z jego wdrożenia. Pozyskanie poprawy jakości wyników poprzez identyfikację i usunięcie przyczyn defektów oraz zminimalizowanie zmienności w procesach produkcyjnych i biznesowych to główne zalety tego podejścia.

Wdrożenie Six Sigma jest dużym przedsięwzięciem w organizacji wymagającym dostosowania narzędzi, metod, infrastruktury ludzi w organizacji. Nie ma branży na świecie, która nie mogłaby się rozwijać dzięki zastosowaniu tej metodologii. Identyfikacja błędów jeszcze przed ich popełnieniem zapewnia organizacji ogromną oszczędność kosztów, które zostałyby poniesione na błędne wykorzystanie zasobów. Decyzja o wdrożeniu Six Sigma jest przełomowym momentem w firmie, również wielce kosztownym. Kontroluj wydatki związane z tym systemem i sprawdź jakie oszczędności zyskałeś poprzez jego wdrożenie. Przelicz koszt wdrożeń Six Sigma, wskaźnika z grupy KPI R&D, a do szybkiej analizy zbudujemy dla Ciebie tablice.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy