Kultura organizacji

Wskaźniki KPI w zarządzaniu kulturą organizacji

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W OBSZARZE KULTURY ORGANIZACYJNEJ

Ostatnie badania, których wyniki zostały zaprezentowane na Builtin wykazały, że zwycięska kultura korporacyjna poprawia poziom zaangażowania, produktywności i wydajności pracowników. W szczególności ​​firmy o silnej kulturze cieszą się „o 72% wyższym wskaźnikiem zaangażowania pracowników” niż firmy, które kultury organizacyjnej nie mają zdefiniowanej lub przestrzeganej.

NASZA OFERTA KPI WSPIERAJĄCYCH KULTURĘ ORGANIZACYJNĄ

Jak poprzez śledzenie KPI wzmocnić kulturę organizacyjną w swoim przedsiębiorstwie? Jedną z metod jest mierzenie niematerialnych wymiarów elementów środowiska pracowniczego, by definiować siłę podjętej strategii kulturowej w firmie. Korzystając z danych zebranych na temat tych kluczowych wskaźników wydajności kultury biznesowej, organizacje mogą następnie wprowadzać zmiany, pomagające wzmacniać strategię.

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W TEMACIE KULTURY?

Śledzenie wskaźników KPI kultury firmy i wykorzystywanie ich do identyfikowania krytycznych problemów wpływających na wydajność i zaangażowanie pracowników w pracy może być kluczowym krokiem w poprawie strategii. Zbieraj anonimowe informacje zwrotne od pracowników, aby napędzać KPI kultury firmy.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Jesteśmy pionierami w Polsce, jeśli chodzi o kompleksowe doradztwo w zakresie doboru wskaźników efektywności do charakteru branży, w którym działają przedsiębiorstwa. Preferujemy indywidualny kontakt z Klientem, w trakcie którego ustalamy oczekiwania Klienta,  poznajemy jego dotychczasowe problemy i poznajemy specyfikę jego branży. Na tej podstawie nasi eksperci proponują dopasowane metryki, które możliwe są do zwizualizowania na, dedykowanych Państwu, tablicach wskaźnikowych.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

W naszej pracy często napotykaliśmy firmy, które poruszały aspekt wskaźników KPI jako dodatek swojej głównej działalności. W związku z tym – nie było czasu na indywidualne podejście ani miejsca na wyspecjalizowanych profesjonalistów. W KDR KPI SMART jest inaczej – wskaźniki KPI obecnie są naszą kluczową działalnością, na której skupiamy nasze główne siły. Co za tym idzie, jesteśmy w pełni gotowi do specjalistycznego doradztwa i tworzenia produktów najwyższej jakości.

Coolbrand.pl