KULTURA ORGANIZACJI - jakościowe

POZIOM SATYSFAKCJI PRACOWNIKÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI dot. kultury organizacji

Opis produktu

Jak wiele dowiesz się o swojej organizacji, zadając pracownikom jedno pytanie: Jakie jest prawdopodobieństwo, że polecisz moją firmę jako potencjalne miejsce pracy? Odpowiedź dostarcza wartościowe informacje na temat kluczowych etapów rozwoju pracownika w organizacji.

Indeks poziomu zadowolenia pracowników pozwala uchwycić satysfakcję i lojalność zatrudnionych. Zadając to kluczowe pytanie w głównych punktach kontrolnych – na przykład trzy tygodnie po rozpoczęciu pracy, następnie rok oraz przed planowanym odejściem – możesz wykryć słabe strony organizacji i zidentyfikować luki w procesach.  Zadając pracownikom właściwe pytania we właściwym czasie, możesz rozwiązać problemy, zanim staną się katastrofą organizacji. Z biegiem czasu indeks poziomu satysfakcji pracowników zachęcają do aktywnego rozwoju działu HR i pomagają zmniejszyć rotację. Zobacz także inne wskaźniki z grupy KPI kultura organizacji. 

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy