KULTURA ORGANIZACJI - strategiczne

RÓŻNORODNOŚĆ STRUKTURY ZATRUDNIENIA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI dot. kultury organizacji

Opis produktu

Różnorodność i integracja nie mogą być tylko rozmowami w Zarządzie i brakiem działania lub programem, na którym zależy tylko HR. Aby być naprawdę różnorodnym i integracyjnym, organizacje muszą uczynić to kluczową część kultury. I to nie tylko dlatego, że jest to właściwe, ale ma to również sens biznesowy. Globalizacja znacznie zmieniła sposób i podejście, w jakim prowadzimy działalność. Komunikacja między różnymi strefami czasowymi, kontynentami jest normą. Członek zespołu, który potrafi mówić w lokalnym języku, odpowiadać na potrzeby kupującego i budować autentyczne relacje w ich społecznościach, jest ogromnym atutem. Również fakt, że pracownicy o różnym pochodzeniu wnoszą różne pomysły i perspektywy, tworzy bardziej twórcze i innowacyjne środowiska.

Jeśli celem organizacji będzie realne budowanie różnorodności, a przy tym integracja społeczności poprzez okazywanie szacunku i otwartość, korzyści biznesowe przyjdą naturalnie. Sprawdź, jak zróżnicowaną społeczność tworzą Twoi pracownicy! Co robisz by stworzyć dla wszystkich komfortowe warunki do pracy? Zobacz także inne wskaźniki z grupy KPI kultura organizacji. 

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy