KULTURA ORGANIZACJI - strategiczne

INDEKS ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTWA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI dot. kultury organizacji

Opis produktu

Jako właściciel firmy lub menedżer chcesz, aby Twoja organizacja działała tak dobrze i wydajnie, jak to tylko możliwe. Jeśli nie przyjmiesz strategicznego podejścia lub pozostawisz przyszłość organizacji przypadkowi, Twoja firma nie będzie tak wydajna i efektywna. Co gorsza, może się chylić ku upadkowi. Rozwój organizacji będzie posiadał różne definicje dla różnych firm. Dla tej o profilu księgowym celem rozwoju może być np. poprawa efektywności procesów i jakości kontaktu z klientem. Niemniej każde przedsiębiorstwo powinno ustanawiać własne cele i na bieżąco monitorować dokonywane postępy.

Pod pojęciem rozwoju przedsiębiorstwa może kryć się wprowadzanie zmiany w strategii, strukturze lub procesie całego systemu organizacji, działu, grupy roboczej, indywidualnej roli lub stanowiska, jak i również dostosowywanie się do elastyczności zarządzania, tak aby umożliwić dalsze zmiany w przyszłości w miarę pojawiania się nowych informacji. Rozwój obejmuje ciągły, systematyczny, długofalowy proces zwiększania efektywności organizacji, rozwiązywania problemów i poprawy jej wydajności. Pozwól sobie przejąć kontrolę nad kierunkiem działań w swojej firmie. Sprawdź także inne wskaźniki z grupy KPI kultura organizacji czy zmierzacie do wymierzonych celów!

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy