ŚRODOWISKO - operacyjne

LICZBA PARKINGÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ochronie środowiska

Opis produktu

Jak zadbać o komfort pracownika dojeżdżającego do pracy autem osobowym, a jednocześnie podejmować działania proekologiczne?  Mając na celu ograniczanie stężenia niebezpiecznych pyłów w powietrzu, światowe stolice wprowadzają coraz bardziej rygorystyczne przepisy ograniczające wjazd samochodów osobowych do centrum miast. Część metropolii ogranicza również podaż powierzchni garażowej w biurowcach. Siedziby organizacji znajdujących się w dobrze skomunikowanych punktach miasta mają możliwość ograniczenia powierzchni parkingowej, skłaniając pracowników tym samym do korzystania z transportu zbiorowego, czy alternatywnych środków przemieszczania się jak rowery i hulajnogi elektryczne. Zapewnianie dużej dostępności miejsc parkingowych sprawia, że pracownicy skłaniają się do korzystania z transportu indywidualnego, prowadząc powoli do paraliżu komunikacyjnego.

Odpowiedzialny menadżer, mając na względzie pogarszająca się jakość powietrza, przed przystąpieniem do projektowania czy wynajmu miejsc parkingowych, powinien dokonać rzetelnej analizy alternatyw transportu możliwych do wykorzystania w aktualnej okolicy organizacji. Jeśli nie posiadasz własnej powierzchni garażowej, może niepotrzebnie generujesz koszty wynajmu tylu miejsc parkingowych? Przelicz wskaźnik efektywności liczba parkingów oraz dokonaj dogłębnej analizy. Mając dostęp do dokumentów kadrowych, sprawdź jaka liczba pracowników może korzystać z alternatywnego środka transportu. Nagradzaj tych, którzy z nich korzystają. Każde działania proekologiczne wpływają nie tylko na poprawę stanu środowiska, ale również na wizerunek firmy. Zajrzyj na listę innych wskaźników w grupie KPI ochrona środowiska i ułóż swoje Tablice zgodnie z celami organizacji.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy