SOCIAL MEDIA - operacyjne

STATUS POLUBIONE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w social media

Opis produktu

Zebrałeś kolejne lajki, serduszka i reakcje pod ostatnim wpisem? Świetnie. Zastanów się, co możesz z tym zrobić dalej? Co zaproponujesz tym użytkownikom, by efektywnie przeprowadzić ich przez lejek sprzedażowy? Przyciągnięcie uwagi użytkownika jest jednym z łatwiejszych zadań dla marketingowca. Jednak zatrzymanie uwagi potencjalnego klienta, aż do finalizacji transakcji stanowi ogromne wyzwanie. Często zdarza się, że kontakt urywa się w połowie lub niemal na mecie. I mimo dużej liczby leadów, przekierowań, konwersji rezultaty sprzedażowe nie są zadowalające.

Kluczowym jest dokładne zdefiniowanie poszczególnych etapów lejka sprzedażowego. Prawidłowo skonstruowany pozwala określić długość cyklu sprzedażowego, a tym samym stworzyć plan działania realizującego cele biznesowe. Przelicz wskaźnik status polubione z grupy KPI social media i sprawdź jak dobrze masz skonstruowany lejek. Czy taka forma zaangażowania użytkownika przekłada się na jego lojalność i realne transakcje? Sprawdź to!

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy