Utrzymanie ruchu

Wskaźniki KPI w utrzymaniu ruchu

CZYM SĄ WSKAŹNIKI KPI W UTRZYMANIU RUCHU?

Wskaźniki KPI utrzymania ruchu to metryki wydajności, które pomagają zmierzyć skuteczność ogólnego procesu utrzymania nieprzerwanego ruchu zadań maszyn na produkcji. Można ich używać do śledzenia postępów poszczególnych załóg serwisowych, produkcyjnych, a także w magazynie. Wyniki wskaźników, mogą być interpretowane jako strzałki wskazujące jak daleko znajdujesz się od założonego celu optymalnej pracy maszyn i urządzeń.

NASZA OFERTA KPI W UTRZYMANIU RUCHU:

Kluczowe wskaźniki w utrzymaniu ruchu będą różnić się w zależności od firmy, jej celów, strategii, używanej technologii i branży. Istnieje jednak zestaw wskaźników, które są uniwersalne i najczęściej proponowane w monitorowaniu utrzymania ruchu w procesach. Część z nich będzie dotyczyła kwestii kosztowych, natomiast druga zobrazuje wynikowo wydajność i produktywność używanych maszyn.

DLACZEGO WARTO MIERZYĆ KPI W UTRZYMANIU RUCHU?

Wartościową korzyścią posiadania i mierzenia wskaźników efektywności z grupy utrzymania ruchu jest to, że pracownicy działu posiadają jasne wytyczne dotyczące norm, które powinni spełniać. Powinno to pozwolić im dobrze wykonywać swoją pracę, bez pośpiechu i ryzyka popełnienia błędów. Jednocześnie znają poziom wydajności, który realizują i mogą w prosty sposób porównać go z normami jakie zostały założone lub odnieść się do innych czasookresów.

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA OFERTA?

Doradcy KDR podchodzą do każdego Klienta indywidulanie, angażując się w proces poznania branży i specyfiki biznesu Klienta, by odpowiednio dobrać miary KPI. Podstawowym celem KDR KPI Smart jest wsparcie przedsiębiorców w optymalizacji ich wyborów, których podstawą będą wskaźniki i tablice prowadzące do sukcesu.

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

Propozycja KDR KPI SMART jest unikalna – diagnozuje sytuację w poszczególnych działach, zbiera dane, proponuje wskaźniki, konsultuje z managerami poszczególnych działów, układa je na tablicach z logo Waszej firmy.

Coolbrand.pl