MASZYNY - finansowe

KOSZT PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w utrzymaniu ruchu

Opis produktu

Kontrolujesz terminowości przeglądów okresowych maszyn i budynków? Budynki w których znajdują się linie produkcyjne czy biura, jak i same maszyny podlegają obowiązkowemu dokonywaniu przeglądów, za co odpowiedziany jest kierownik utrzymania ruchu. Takie inspekcje mogą zawczasu ujawnić usterkę, zanim stanie się ona przyczyną poważniejszej, większej awarii. Niezbędnym jest wywiązywanie się z tego obowiązku nawet ze względu na koszty – koszt przeglądu jest nieproporcjonalnie mniejszy od kosztu przestoju całej linii maszyn.

Zachowanie terminowości oraz systematyczności w dokonywaniu przeglądów zwiększa bezpieczeństwo pracy oraz przedłuża żywotność maszyn i urządzeń. W przypadku wystąpienia awarii serwis szybko doprowadzi do jej usunięcia przez co zminimalizuje przestój linii produkcyjnej. Zsumuj koszty przeglądów okresowych, sprawdź jaka część budżetu jest przeznaczona na wykonywanie przeglądów i utrzymanie wysokiego poziomu efektywności działania maszyn, stanu technicznego budynków i sprawności pojazdów. Zobacz wszystkie wskaźniki z grupy KPI utrzymanie ruchu na kolorowych tablicach.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy