JAKOŚĆ - jakościowe

ZNALEZIONE WADY

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu jakością

Opis produktu

Jaki procent gotowej serii produktów stanowią wyroby wadliwe? Czy Twój zespół z działu jakości jest w stanie zidentyfikować je wszystkie? Rosnąca konkurencja oraz coraz większe wymagani klientów i popyt na dostosowywanie się do ich potrzeb sprawia, wymusza na przedsiębiorstwach dokonywanie sumiennej kontroli jakości wyrobów wypuszczanych na rynek. Kontrolerzy dokonują weryfikacji surowców, elementów oraz wyrobów gotowych z ustalonymi standardami, a także oceniają zgodność i prawidłowość wykonania. Zajmują się również dokumentacją techniczną oraz kwestią kwalifikacji, oraz uprawnień pracowników.

Każdorazowe wykrycie wadliwego wyrobu pozwala uniknąć konieczności wycofywania partii z obiegu rynkowego, co sprawia, że producent nie musi ponosić dodatkowych kosztów oraz narażać się na utratę renomy. Zidentyfikowane wady na poziomie dostawy surowców czy etapie końcowym produkcji pozwalają przedsiębiorstwu doskonalić swoje procesy. Opisane nieprawidłowości mogą stanowić determinantę do podjęcia rozważań na temat zmiany dostawcy materiałów, sposobu magazynowania czy obróbki na linii. Ten jeden wskaźnik efektywności odpowie Ci na wiele pytań, prawidłowo zinterpretowany przyczyni się do szeregu zmian w organizacji. Nie czekaj – sprawdź co jeszcze możesz zrobić! Zaplanuj całą tablicę z KPI jakość.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy