JAKOŚĆ - jakościowe

DOSKONALENIE PROCESU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu jakością

Opis produktu

Czy w Twojej firmie są jeszcze miejsca, które możesz udoskonalać? Współczesne organizacje, chcąc sprostać wymaganiom konkurencyjnego otoczenia, powinny szybko odpowiadać na zmiany zachodzące w otoczeniu, przewidywać je oraz zawczasu planować ukierunkowane na podany cel działania. Sprowadzają się one do doskonalenia produktów, procesów, kompetencji pracowników i systemów zarządzania.

To następujący po sobie proces zamian procesu oceniany pozytywnie pod względem wzrastającej efektywności. Ta filozofia chęci podejmowania ciągłej zmiany powinna być na stałe wpisana w strategię organizacji, z jasno określoną misją, celem oraz osobami odpowiedzialnymi. Wsparciem tych działań powinien być dział kontroli jakości. Jesteś świadom, jakich zmian powinieneś dokonać by poprawić wyniki? Wiesz jak je zweryfikować? Pomożemy Ci tego dokonać. Zasugeruj się wynikiem wskaźnika doskonalenie procesu z grupy KPI jakość i obejmij odpowiednią strategię rynkową by stać się liderem.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy