PRODUKCJA - jakościowe

WARTOŚĆ ZŁOMU

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w produkcji

Opis produktu

Ile jednostek odpadu generują Twoje procesy produkcyjne? Czy wykorzystywane w procesach surowce są efektywnie zagospodarowywane? Surowce będącymi skutkami ubocznymi procesu produkcji należą do wyjątkowego rodzaju śmieci. Ze względu na potencjalną toksyczność dla środowiska należy prawidłowo zaplanować ich, niestety bardzo kosztowną, utylizację. Wskaźnik wartości złomu, czyli inaczej odpadów poprodukcyjnych, wskaże menadżerom jak wysokie koszty ponosi organizacja za bezpieczne zagospodarowywanie odpadu. Możliwym rozwiązaniem na ich ograniczenie jest staranna optymalizacja zasobów, surowców wykorzystywanych w produkcji.

Sprawdź, co możesz zrobić by zmaksymalizować wykorzystanie materiałów. Czy potrzebna do tego będzie reorganizacja produkcji? Lub zakup nowych maszyn? Punktem wyjścia do tych decyzji będzie analiza wskaźnika wartości złomu wraz z innymi z grupy KPI produkcja.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy