HR - operacyjne

GODZINY SZKOLEŃ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Jaką część budżetowego planu rocznego przeznaczasz na szkolenia pracownicze? Czy masz świadomość, które z kompetencji pracowników powinieneś rozwijać na każdym ze stanowisk? Szkolenia i kursy to proces podnoszenia umiejętności, zdolności i wiedzy pracowników do wykonywania określonej pracy. Kształtują one ich myślenie i prowadzą do wysokiej jakości wyników pracy. Zdecydowanie powinny mieć charakter ciągły i nigdy się nie kończyć. Ma to kluczowe znaczenie dla rozwoju organizacyjnego i sukcesu. Jest to owocne zarówno dla pracodawców, jak i pracowników organizacji. Pracownik stanie się bardziej wydajny i produktywny.

Sprawdź ile Twoi pracownicy poświęcili czasu na poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji. Czy Twoi pracownicy się kształcą? Czy posiadają aktualną i kompletną wiedzę z dziedzin, którymi się znajdują? Myślisz, że może mieć to wpływ na Twoją konkurencyjność? Odpowiemy Ci, że na pewno. Dokonaj prostych przeliczeń, by sprawdzić ile czasu, w ciągu etatu, Twoi pracownicy skupiają się na kształceniu. Myślisz, że wyniki będą satysfakcjonujące? Z pewnością ta informacja pomoże Ci lepiej planować szkolenia oraz dostosowywać ich treści do osób na odpowiednich stanowiskach. Tylko całość wskaźników w grupie KPI HR da Ci pełen pogląd na charakter procesów i łatwość analizy.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy