PRODUKCJA - strategiczne

DOSTĘPNOŚĆ MASZYN – część OEE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w produkcji

Opis produktu

Ile czasu Twoi pracownicy realnie spędzają na linii produkcyjnej przy procesie wytwarzania wyrobów? Jaka część zmiany jest przeznaczona na pracę przy produkcie? Przeliczając wskaźnik efektywności jakim jest dostępność maszyn możliwym jest uzyskanie wyników wpływających na planowanie produkcji oraz szacowanie czasu niezbędnego do realizacji zamówień czy serii wyrobów. Kierownicy produkcji znając poziom utraty dostępności są w stanie tak zorganizować proces, by realnym było wywiązanie się ze zobowiązań wobec klientów czekających na zamówienie. To bardzo ważny wskaźnik, na podstawie którego może być oceniana zdolność produkcyjna organizacji.

Dostępność urządzeń jest częścią bardziej złożonego wskaźnika jakim jest OEE (Overall Equipment Efficiency). Jego wynik jest obrazem jak efektywnie, w jakim procencie wykorzystane są maszyny czy linie produkcyjne. Składają się na to dostępność, efektywność oraz jakość. Wszystkie wskaźniki są dostępne w naszym sklepie. By uzyskać pełen obraz swojego procesu wytwórczego – skoreluj je ze sobą i dowiedz się jaki procent potencjału Twojej organizacji jest niewykorzystany. Zajrzyj do sklepu i znajdz dla sibie inne dogodne wskaźniki z obszaru KPI produkcja.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy